Magazyn Kawaii – o czym jest?

Każdy, kto choć odrobinę interesuje się kulturą japońską w postaci Mangi czy też Anime z pewnością zetknął się z magazynem Kawaii. I choć sama nazwa odnosi się do nurtu będącego swego rodzaju subiektywnym odbieraniem świata jako sympatyczny, uroczy i czarujący to magazyn ten posiada całkiem odmienne podejście pełne profesjonalizmu. Znajdziemy w nim niewiarygodnie ogromną wiedzę na temat naszego ukochanego świata Anime. Wydawanej jest on regularnie od 1997 roku. Co więcej jest pierwszym prawie, że legendarny polskim magazynem dla miłośników japońskiej popkultury. Znajdziemy w nim wszystko dla wszystkich, którzy interesują się mangą, Anime, filmami, japońską muzyką, czy też modą młodzieżową, a także samą Japonią. Wydawany jest on regularnie i posiada on, aż 100 stron pełnych różnego rodzaju informacji. W efekcie, gdy po raz pierwszy do niego sięgniemy, zetkniemy się z niezwykle barwną i wręcz artystyczną mieszanką w różnego rodzaju artykułów. Co najważniejsze tworzonych przez prawdziwych fanatyków kultury japońskiej, jak i serii poszczególnych Anime, czy też mang. 

Co tam możemy znaleźć?

Będą tam recenzję, felietony, wywiady, teksty podróżnicze, teksty przekrojowe, teksty analityczne, poradnikowe i wszystko to ubrane w dość nietypowy sposób pisania niezwykle wciągający, a zarazem prosty. W efekcie, jeżeli więc chcesz dowiedzieć się nieco więcej o ogólnie pojętym aspekcie Anime czy też kulturze Japonii w warto zacząć oddawać się owej lekturze, gdyż jednorazowo otrzymasz nie tylko o dużą porcję rozrywki, ale także ogromną ilość wiedzy w atrakcyjnej formie. Co ciekawe już pierwszy rzut na główną stronę powoduje, że mamy, dość mieszane uczucia. A to dlatego, że łączy ona w sobie klasykę i nowoczesność (kojarzy się z pierwszymi częściami Naruto, czy też Dragon Ball) leż zostawimy tą ocenę każdemu z osobna.

Co więcej jeżeli chcesz jeszcze bardziej oddać się swojej pasji i wyrazić na zewnątrz swoją miłość do Anime, jak i świata Japonii, zawsze możesz wyposażyć w odpowiednie akcesoria. Oczywiście na rynku istnieje szereg różnego rodzaju sklepów oferujących tego typu produkty, lecz nigdzie nie znajdziesz tyle możliwości i opcji wyboru jest w sklepie Japonia Teeres w dziale Kawaii. Strona pełna ciuchów, gadżetów i dodatków. Wszystko to w otoczce stylu Anime, nawiązując do ukochanych serii, czy też kultowych słów. Sprawdź sam, a na pewno nie wyjdziesz z pustymi rękoma.