Kursy

kurs prawa jazdy Wrocław

Nauka jazdy kategorii B stała się naszą specjalnością. W szkoleniu osób rozpoczynających swoją przygodę z samochodem odnosimy najlepsze wyniki. Z nadejściem wiosny zaczynamy również sezon motocyklowy 2015. Już teraz zapraszamy na kursy prawa jazdy kat. A. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szkolenia podstawowe i szkolenia uzupełniające.

Jeżeli pragniesz skutecznie przygotować się do egzaminu na prawo jazdy we Wrocławiu - zapraszamy. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje sukces.

NOWOŚĆ !!! Na naszych kursach uczymy zasad ECO - DRIVING'u. Dowiesz się co to jest hamowanie silnikiem i jak wykorzystać w pełni moment obrotowy silnika. Zgodnie z nowymi wymogami obowiązującymi na egzaminie na prawo jazdy, nasze szkolenia prowadzone są z uwzględnieniem jazdy ekologicznej. Dzięki nam dbasz nie tylko o stan swojego konta ale przede wszystkim o środowisko.

Nauka jazdy kat. B Wrocław - szkolenie podstawowe

Podstawowe kursy kategorii B organizujemy dla osób, które po raz pierwszy przystępują do egzaminu na prawo jazdy.

Chciałbyś rozpocząć kurs prawa jazdy we Wrocławiu ale masz wątpliwości czy sobie poradzisz. Przyjdź i przekonaj się że z nami nauka jazdy to naprawdę nic trudnego. Zobacz nauka jazdy kat. B - szkolenie podstawowe.

Nauka jazdy kat. B - szkolenie uzupełniające

1. Szkolenia uzupełniające organizujemy dla osób, które pragną sprawdzić swoje umiejętności przed przystąpieniem do egzaminu państwowego na prawo jazdy.

Podchodzisz po raz pierwszy do egzaminu na prawo jazdy? Przyjdź do nas i poczuj się jak na prawdziwym egzaminie. Masz niepowtarzalną okazję sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności. Przekonaj się czy są wystarczające by zdać. Dla wielu nasza oferta stała się doskonałą i niezwykle skuteczną formą nadrobienia braków w przygotowaniu.

Uczyłeś się w innej szkole. Kilkakrotnie oblałeś już egzamin na prawo jazdy we Wroclawiu? Skontaktuj się z nami. Jesteśmy w stanie skutecznie Ci pomóc. Nasi instruktorzy wyjaśnią wszystko w sposób niezwykle zrozumiały. My do egzaminu na pewno przygotujemy Cię starannie. Niczym nie ryzykujesz. U nas za pierwsze dwie godziny szkolenia zapłacisz tylko 45 zł.

2. Szkolenie uzupełniające organizujemy dla osób, które za kierownicą czują się niepewnie i chcą udoskonalić technikę jazdy.

Czujesz się niepewnie na drodze? Parkowanie spędza Ci sen z powiek? A może po prostu chcesz sprawdzić swoje umiejętności po dłuższej przerwie? Zapraszamy na zajęcia praktyczne pod okiem instruktorów z wieloletnią praktyką.

Teraz już wszystko zależy wyłącznie od Ciebie. Możemy Cię wiele nauczyć. Przyjdź i się przekonaj. Gwarantujemy że się nie zawiedziesz.

Nauka jazdy Wrocław - szkolenie podstawowe

Szkolenie podstawowe osób ubiegających się o prawo jazdy kategorii B organizowane jest w formie kursu, który obejmuje zajęcia teoretyczne i zajęcia praktyczne.

Jedynym sposobem zdania egzaminu jest solidne przygotowanie. Solidne przygotowanie to zarazem mniejszy stres na egzaminie. Im mniejszy stres, tym większe szanse zdania, dzięki czemu nasi kursanci wciąż osiągają doskonałe wyniki.

Prawo jazdy Wrocław - wymogi prawne

Osoba przystępująca po raz pierwszy do egzaminu państwowego na prawo jazdy musi odbyć szkolenie podstawowe odpowiednie dla danej kategorii. Szkoła jazdy Atut szkolenie osób ubiegających się o prawo jazdy prowadzi w formie kursu, który obejmuje zajęcia teoretyczne i zajęcia praktyczne. Szkolenie teoretyczne prowadzone jest w formie wykładów stacjonarnych. Może być również prowadzone w formie nauczania na odległość (e-learningu).

!!! Pamiętaj

Prawo jazdy kat. B uprawnia do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu i motocykla.

Prawo jazdy kat. A uprawnia do kierowania motocyklem oraz pojazdami określonymi dla prawa jazdy kategorii AM czyli m.in. czterokołowcem lekkim.

Wymagany wiek

Prawo jazdy może zostać wydane osobie, która ukończyła 18 lat. Kurs prawa jazdy można jednak rozpocząć wcześniej - trzy miesiące przed osiągnięciem wymaganego wieku. A zatem mając ukończone 17 lat i 9 miesięcy można już rozpocząć szkolenie teoretyczne.

Osoba, która nie ukończyła 18 lat, starając się o Profil Kandydata na Kierowcę (PKK) powinna przedłożyć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych. Odpowiedni druk dostępny jest w siedzibie szkoły nauki jazdy Atut.

Prawo jazdy Wrocław krok po kroku

Word Wrocław

Zapraszamy do odwiedzenia strony Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego we Wrocławiu:

Zobacz: Word Wrocław

Poznaj opinie
naszych kursantów

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych zadowolonych kursantów!
Zobacz pozostałe opinie!

Super szkoła

"Gorąco polecam. Na kursie po raz pierwszy zasiadłam za kółkiem i szybko przekonałam się, że to nic trudnego. Szczególne podziękowania dla Rafała Widulińskiego. Kurs prawa jazdy w Atucie to czysta przyjemność."

Zdałem za pierwszym razem

"Egzamin okazał się jedynie czystą formalnością. Dzięki doskonałemu przygotowaniu nic nie było w stanie mnie zaskoczyć. Nawet sam egzaminator nie szczędził słów pochwały. Atut to naprawdę świetna szkoła jazdy."