Szkoła jazdy

Wszyscy kursanci zmierzają do tego samego celu. Dla nas jednak, liczy się to, w jaki sposób tam dotrą ...

O tym, iż nazwa naszej szkoły jazdy nie jest przypadkowa mogły się już przekonać setki zadowolonych osób, które odbywały szkolenie w naszym ośrodku. Od początku naszej działalności staramy się, aby nauka jazdy przebiegała z zachowaniem najwyższych standardów. Udało nam się sprostać ogromnym oczekiwaniom kursantów, którzy decydując się na naszą szkołę jazdy są pewni, że za kierownicą będą czuć się pewnie a egzamin na prawo jazdy we Wrocławiu zdadzą za pierwszym razem.

Atut - nauka jazdy na najwyższym poziomie

Ośrodek Szkolenia Kierowców Atut rozpoczął swoją działalność w 2003 roku. Od początku dokładamy wszelkich starań, by szkoła nauki jazdy Atut nie była wyłącznie jedną z wielu. Dla nas zawsze najważniejsza była jakość szkolenia, czego efektem jest wysoka zdawalność naszych kursantów. Kilkakrotnie byliśmy wyróżniani za naszą działalność, zajmowaliśmy najwyższe pozycje w rankingach szkół nauki jazdy. Zostaliśmy laureatem konkursu „Lider Skutecznego Szkolenia Kierowców” organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Dzięki profesjonalnemu podejściu, staliśmy się obecnie jedną z najchętniej wybieranych przez przyszłych kierowców szkołą jazdy. Uczymy dobrze i mamy na to realne dowody. Skąd te sukcesy? To proste. Robimy po prostu to co lubimy i na czym się doskonale znamy.

Gwarancja sukcesu – indywidualne podejście

Dokładamy starań by dostosować formę zajęć do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego kursanta, zawsze stawiając jakość ponad ilość. Nic nie robimy na siłę. Staramy się, aby nauka jazdy przebiegała efektywne ale przede wszystkim w przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Jesteśmy po to by uczyć i pomagać a nie jedynie wymagać. Niezależnie zatem, czy problemy sprawia parkowanie, czy jazda po mieście, każdy nasz kursant może być pewien, że poświęcimy mu wystarczającą ilość czasu. Dzięki indywidualnemu podejściu w naszej szkole każdy ma możliwość nauczy się jeździć i to z uśmiechem na ustach. Każdemu poświęcamy odpowiednią ilość czasu pamiętając, że nasz ośrodek to nie taśma montażowa. Widok zdających zadowolonych kursantów był zawsze dla nas powodem wielkiej satysfakcji i zarazem nadaje sens naszej pracy.

Nasza kadra - stawiamy na doświadczenie

W szkole jazdy Atut nie spotkają Państwo zestresowanych instruktorów. Nie spotkacie również Państwo uczących się dopiero praktykantów. Współpracują z nami jedynie najlepsi, wysoce wykwalifikowani szkoleniowcy. Są to ludzie spokojni, opanowani i przede wszystkim lubiący swoją pracę. Są największym atutem naszej szkoły. Każdemu poświęcają odpowiednią ilość czasu, dbając by przebieg szkolenia był dostosowany do indywidualnych możliwości i umiejętności każdego kursanta. Nasi instruktorzy zawsze pamiętają że się dopiero uczysz i zrobią wszystko, by Ci w tym skutecznie pomóc. Wraz z kursantami tworzą zgrany zespół, który pracując w koleżeńskiej atmosferze, tworzy niepowtarzalny klimat naszego ośrodka. Dzięki ich postawie i zaangażowaniu wciąż osiągamy doskonałe wyniki w szkoleniu kierowców.

Wszelkie sukcesy naszego ośrodka są wynikiem wspaniałej współpracy i partnerskich relacji naszych instruktorów z kursantami.

Nauka jazdy – przemyślane rozwiązania

Kurs prawa jazdy robimy raz na całe życie. Pamiętaliśmy o tym układając nasz program nauczania. W ruchu drogowym wszystko zmienia się dynamicznie. Staramy się zatem ćwiczyć różne scenariusze zdarzeń aby naszych kursantów nic nie było w stanie zaskoczyć na drodze. Solidne przygotowanie kursantów przekłada się na wyniki egzaminów. Większość osób szkolonych w naszym ośrodku zdaje egzamin za pierwszym razem. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Jedynym skutecznym sposobem zdania egzaminu na prawo jazdy jest właściwe przygotowanie kursanta. Nigdy nie liczymy na łud szczęścia, lecz ćwiczymy wszelkie możliwe manewry i sytuacje drogowe, tak, aby każdy nasz kursant poradził sobie z każdym, nawet najbardziej złożonym zadaniem egzaminacyjnym.

Uważamy, iż jedyną receptą na zdanie egzaminu jest dobre przygotowanie. A dobre przygotowanie to mniejszy stres na egzaminie.

Trasy egzaminacyjne w jednym palcu

Z nami poznasz całą trasę egzaminacyjną łącznie z okolicą wrocławskiego Wordu. Nauka jazdy prowadzona jest na trasach, na których przeprowadzane są egzaminy państwowe. Kursanci szkoły jazdy Atut bardzo dokładnie poznają drogi, na których będą zdawać egzamin praktyczny na prawo jazdy. Miejsce rozpoczęcia zajęć pozwala nam prowadzić szkolenie na całym obszarze egzaminacyjnym, nie tracąc czasu na stanie w korkach lub zbędne dojazdy.

Jak Państwo widzicie nazwa naszego ośrodka nie jest przypadkowa. Atutów posiadamy bardzo wiele i moglibyśmy wymieniać je długo. Jednak największym atutem naszej szkoły jazdy jest wiedza i doświadczenie naszych szkoleniowców. Tak, Atut to przede wszystkim tworzący go ludzie. Nasi instruktorzy i kursanci tworzą zgrany zespół, dzięki czemu nauka jazdy przebiega z uśmiechem na ustach. Wszystko to sprawia, iż szybko zdobyliśmy uznanie szerokiej rzeszy przyszłych kierowców, których nieustannie przybywa.

Dokładamy wszelkich starań, by wybór szkoły jazdy Atut był wyborem jak najbardziej trafnym. Nasza długoletnia obecność na rynku szkoleniowym dowodzi, iż nasza praca w pełni została doceniona. Udało nam się sprostać ogromnym oczekiwaniom kursantów, którzy decydując się na naszą szkołę nauki jazdy, mają pewność, że zostaną doskonale przygotowani zarówno do egzaminu państwowego na prawo jazdy jak i do samodzielnego, bezpiecznego poruszania się po drogach. Państwa zadowolenie stanowi nasz sukces. Ty się też nie zawiedziesz.

Nieustannie doskonalimy nasze metody, by szkolenie było jeszcze doskonalsze. Wszystko to sprawia, iż wciąż w szkoleniu kierowców odnosimy najlepsze wyniki.

Poznaj opinie
naszych kursantów

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych zadowolonych kursantów!
Zobacz pozostałe opinie!

Super szkoła

"Gorąco polecam. Na kursie po raz pierwszy zasiadłam za kółkiem i szybko przekonałam się, że to nic trudnego. Szczególne podziękowania dla Rafała Widulińskiego. Kurs prawa jazdy w Atucie to czysta przyjemność."

Zdałem za pierwszym razem

"Egzamin okazał się jedynie czystą formalnością. Dzięki doskonałemu przygotowaniu nic nie było w stanie mnie zaskoczyć. Nawet sam egzaminator nie szczędził słów pochwały. Atut to naprawdę świetna szkoła jazdy."